•  Rok szkolny 2021/2022

Oddział przedszkolny "Żabki" - zerówka

Oddział przedszkolny "Biedronki"
          Nasze przedszkole jest czynne od 7:00 do 15:30 . Wychowawcą grupy jest Ewelina Możdżeń. Przyjmujemy dzieci od 3 do 5 roku życia.
          Codziennie realizujemy zajęcia zgodnie z podstawą programową oraz założeniami MEN. Ponadto uczestniczymy przez cały rok przedszkolny w różnego rodzaju projektach i przedsięwzięciach zgodnych z zaplanowanym kalendarzem imprez.
          Na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka, jest ono najważniejsze. Staramy się stworzyć placówkę bezpieczną, przyjazną każdemu dziecku.

Przedszkole nasze położone jest w budynku szkoły podstawowej. Mamy ogród przedszkolny z wydzielonym placem zabaw, z którego korzystamy jeśli tylko pogoda na to pozwala.

Sale zajęć wyposażone są w nowoczesne meble dostosowane do potrzeb dzieci. Kąciki dydaktyczne są systematycznie wzbogacane w różnorodne materiały rozwojowe. Wystrój sal stwarza atmosferę ciepła, przytulności. Bogate wyposażenie sal w zabawki, , różnorodne pomoce dydaktyczne (tablicę interaktywną, programy multimedialne) "Mówiące obrazki" - logopedyczne, bogaty księgozbiór dla dzieci oraz urozmaicone zajęcia dydaktyczne sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dzieci.